Home Gündem YouTube Video Nasıl İndirilir? (Programsız)

YouTube Video Nasıl İndirilir? (Programsız)

by teknolog

Popüler sosyal medya platformlarından YouTube’da video nasıl indirilir? Bu sorunun cevabına bu içeriğimizde yanıt vereceğiz.

Günümüzün popüler sosyal medya platformlarından birisi olan YouTube’dan video nasıl indirilir? YouTube’da gördüğümüz bazı videoları saklamak isteyebiliriz. Biliyoruz ki YouTube’da yer alan bazı videoların silinme riski var. Bu videoların uzun süre bilgisayar veya telefon gibi cihazlarda kalmasını sağlayabilmeniz için programsız birkaç site ile birlikte indirme imkanınız bulunmaktadır.

YouTube’dan video indirmenin çok basit bir hale geldiğini görebiliyoruz. Artık bunun için programlara gerek duymadan sadece birkaç internet siteleri ile birlikte bunu sağlayabiliriz. İndirdiğiniz videoları bilgisayar ve telefon gibi cihazlarınızda da uzun süre tutabileceksiniz.

İşte YouTube’dan video indirebileceğiniz 5 site

1. videoindirelim.com

YouTube haricinde Facebook, İnstagram gibi birçok sosyal medya platformlarının içerisinde yer alan videoları bu site ile birlikte indirebiliyorsunuz. Kullanımı da oldukça basit. Öncelikle siteye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. YouTube’da indirmek istediğiniz linki kopyalın ve ilgili sitede bulunan butona yapıştırın. Videonun kalitesini seçtikten sonra indirme butonuna basarak videonuzu indirebilirsiniz.

2. ytvideoindir.com

En stabil video indirme sitesinden birisi diyebiliriz. Kullanışı oldukça basit. YouTube’dan indirmek için aldığınız video linkinizi buradaki siteye girerek ilgili alana yapıştırın ve indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza video kalite seçenekleri çıkacaktır. Videonuzun hangi kalitede olmasını istiyorsanız eğer yanında bulunan Download butonuna tıklayarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

3. vdyoutube.com

Bir başka YouTube video indirebileceğiniz site ise vdyoutube.com sitesidir. YouTube üzerinde indirmek istediğiniz linki buraya tıklayarak ilgili sitedeki butona yapıştırıp ”go” yazısına tıklayın. Alt tarafta size birden fazla kalite seçeneği sunacaktır. Bu kalitelerden bir tanesini seçerek indirebilirsiniz.

4. keepvid

Yine basit ve hızlı kullanım sunan bir indirme sitesidir. YouTube’dan aldığınız linki ilgili butona yapıştırın ve ”go” yazısına tıklayın. Sizi bir yükleme ekranına götürecek ve burada size birden fazla kaliteli indirme seçenekleri sunacaktır. Buradan yüksek çözünürlükte videolar indirebilirsiniz.

5. savefrom.net

En çok kullanılan sitelerden bir tanesi diyebiliriz. YouTube’dan aldığınız video linkini bu siteye girerek ilgili yere yapıştırın ve devam edin. Yine burada size kalite seçme imkanı verecektir. Dilediğiniz kaliteyi seçtikten sonra videonuzu indirebilirsiniz.

Related Posts

4 comments

123 27 Kasım 2021 - 13:09

türkiyenin bir numarası kepez cilingir

Reply
123 27 Kasım 2021 - 13:09

türkiyenin bir numarası kepez cilingir

Reply
can storm 27 Kasım 2021 - 14:23

türkçe rapin önde gelenlerinden can storm tarzını ezhel ve şanışere benzetliyior ezhel can storm

Reply
can storm 27 Kasım 2021 - 14:23

türkçe rapin önde gelenlerinden can storm tarzını ezhel ve şanışere benzetliyior ezhel can storm

Reply

Leave a Comment